Voda je potřeba

29. července 2013 v 19:28 | svMonika |  Já, já, jenom já :-D
Tak je tady zase naše oblíbené vedro. Naštěstí teď zachvíli už se chystá pršet (co je to za větu???). Každopádně je dusno a my zrovna větráme, což je to nejúžasnější, co mi rodiče mihli momentálně provést.
Dneska jsem se zase podívala do našeho milého Podolí. Aby jste to pochopili, všechno po pořadě.
Minulý víkend jsem se byla vykoupat. Těsně před odchodem jsem se seznámila s dvěma holkama, Míšou a ještě jednou holkou (její jméno si už dávno nepamatuju). Náhodou jsem v sobotu hned z rána potkala Míšu a tobogánu. Tak jsme se hned začaly bavit. Došly jsme k tomu, že obě milujeme RPG a vyměnily si skype, aby mi mohla ty nejlepší poslat. Domluvily jsme se na dnešek, že se zase sejdeme v Podolí.
Jasně, jenže nastal problém. Kdo tam se mnou půjde? Nikdo nemoh, takže po tříhodinovém namáhání mozků Míša dospěla k tomu, že si dám s ní a s její rodinkou sraz před vchodem.
To už se dostáváme k dnešku, tedy k mému "deníkovému" zápisu. Neptejte se mě, proč je to v uvozovkách...
Milý deníčku... Ne to je moc blbý. Tak tedy jen milí čtenáři, kteří stejně nejste, takže oky.
Ráno jsme se sešly, místo domluvených 8:30 to bylo asi v 8:42, ale dobře, nestěžuju si. Hned, jak jsme přišly, zabraly jsme dvě lehátka a slunečník. Přišla první hláška tohoto dne. Dále sme se hnaly na tobogán. Zavřeno. Otevírá až od deseti. Tak jsme si šly zaskákat. Skákaly jsme především lachtana (no jo, nějak se to jmenovat musí, navíc skělá hláška, je to jako šipka, ale po hlavě), meditaci (ano, i toho jsme byly schopné), friend skok a gangam-lachtan style (nechtějte to vidět : D). Konečně otevřeli tobogán, tak jsme na něj šly. Ne, nebaví mě to už vypisovat. Takže vám sem dám už jenom pár hlášek.

Viď tajemný hlásku. Ano, hlásku ještě tajemnější.
Lachtan
Čím víc pruhů, tím víc adidas.
Dont worry, be happy. Drink pepsi, be sexy.
Vildmarc (to je RPG hra)
Schyzofrenik

To je snad vše, loučím se (a ským vlastně? kurňa, to mi nedošlo) svMonika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama